Formacionet zyrtare: Brighton – Liverpool – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Brighton – Liverpool
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:08, 2 December 2017
Brighton dhe Liverpool takohen në Premierligë nga ora 16:00.

Brighton dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Premierligë.

Brighton: Ryan Bruno, Duffy, Dunk, Bong, Knockaert, Propper, Stephens, Brown, Gross, Murray.

Liverpool: Mignolet, Alexander-Arnold, Lovren, Can, Moreno, Milner, Henderson, Wijnaldum, Coutinho, Salah, Firmino.

Fjalët kyçe: Brighton, Liverpool

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush