Formacionet zyrtare: Borussia Dortmund – Bayern Munich – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Borussia Dortmund – Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:31, 4 November 2017
Janë bërë zyrtare formacionet e derbit Borussia Dortmund – Bayern Munich.

Ndeshja mes Dortmundit dhe Bayernit, fillon nga ora 18:30.

Bayerni në këtë ndeshje hynë si lider, me vetëm tre pikë më shumë se Dortmundi.

Formacionet zyrtare:

Borussia Dortmund:

Bayern Munich:

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble