Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Hamburg (FOTO) – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Hamburg (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:38, 25 February 2017
Bayern Munich dhe Hamburg kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Bundesligë.

Bayern Munich:

Hamburg:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6  

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Hamburg

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals