Fitore e përvuajtur e Dortmundit – Lajmi.net
Fitore e përvuajtur e Dortmundit
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 22:22, 17 March 2017
Borussia Dortmund ka shënuar fitore të vështirë por shumë të rëndësishme në kuadër të xhiros së 25-të të Bundesligës.

“Milionerët” kanë mposhtur 1:0 Ingolstadtin e Florent Hadergjonajt.

Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi sulmuesi Aubameyang në minutën e 14-të./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball