Fitojnë Unitedi dhe City, mposhtet Chelsea – Lajmi.net
Fitojnë Unitedi dhe City, mposhtet Chelsea
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 17:52, 13 May 2018
Manchester United dhe Manchester City kanë shënuar fitore minimale në ndeshjen e xhiros së fundit, ndërsa Chelsea është mposhtur thellë në udhëtim te Newcastle United.

‘Djajtë e Kuq’ me një gol të Rashford, kanë mposhtur Watfordin.

Fitore ka shënuar edhe Manchester City, që ka mposhtur 0-1 Southamptonin, me një gol të shënuar në minutën e fundit të ndeshjes.

Humbje në xhiron e fundit, ka pësuar Chelsea, që u mposht 3:0 nga Newcastle United./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Manchester United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble