Fekir ka një lajm të madh për tifozët e Liverpoolit – Lajmi.net
Fekir ka një lajm të madh për tifozët e Liverpoolit
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:11, 11 May 2018
Nabil Fekir ka shtuar spekulimet rreth transferimit në Liverpool.

Mesfushori i Olympique Lyon, Nabil Fekir ka shtuar spekulimet rreth transferimit në Liverpool.

“Jam në Lyon për edhe disa ndeshje dhe më pas do të shohim”, tha ai për L’Equipe.

“Tani për tani, s’ka asgjë. Presidenti më beson dhe ndihem mirë këtu. Ai më ka thënë, ashtu si gjithë të tjerëve kur nënshkruajnë kontratat, se kemi mundësi për të biseduar kurdo që dua të largohem”, shtoi ai.

“Askush nuk nënshkruar përjetë me një klub. Nuk funksionon kështu. Kam kontratë deri më 2020, do të shohim në fund të sezonit”, përfundoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO