Fantastike çfarë ka bërë Xhaka, super gol nga Arsenal (VIDEO) – Lajmi.net
Fantastike çfarë ka bërë Xhaka, super gol nga Arsenal (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:48, 18 March 2017
Granit Xhaka ka bërë një asistim fantastik për Alexis Sanchezin i cili realizoi golin e barazimit 1:1 ndaj WBA-së.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals