Familja Xhaka i dhuron topa Prishtinës (FOTO) – Lajmi.net
Familja Xhaka i dhuron topa Prishtinës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 18:44, 17 July 2017
Pas 10 ditëve pushim, skuadra e Prishtinës ka rinisur seancat stërvitore për sezonin e ri.

Këto seanca skuadra nga kryeqyteti do t’i mbajë në stadiumin e Kekut.

Por, para fillimit të seancës së parë, skuadrës së Prishtinës i janë dhuruar topa të futbollit nga Ragip Xhaka, babai i dy futbollistëve Taulant e Granit Xhakës, njofton faqja e Prishtinës, ku bëhet e ditur se nuk është hera e parë që kjo familje ndihmon skuadrën e tyre./Lajmi.net/

eksms-sd-s-sd

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO