Ederson nënshkruan me top klubin nga Liga e Kampionëve – Lajmi.net
Ederson nënshkruan me top klubin nga Liga e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:16, 14 February 2018
"Citizens" i kanë bërë gati kontratë të re portierit që ka shkëlqyer me paraqitjet e tij, deri më tani gjatë këtij sezoni.

Ederson është i gatshëm të konfirmojë të ardhmen e tij në Man City.

“Sky Sports News” ka njoftuar se “Citizens” i kanë bërë gati kontratë të re portierit që ka shkëlqyer me paraqitjet e tij, deri më tani gjatë këtij sezoni.

Ederson u bë blerja rekorde si portier te ekipi nga Etihad Stadium. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO