“Dua të takohemi me Leicesterin dhe të hakmerrem për Ranierin” (FOTO) – Lajmi.net
“Dua të takohemi me Leicesterin dhe të hakmerrem për Ranierin” (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 14:38, 16 March 2017
Qendërmbrojtësi i Monacos, Andrea Raggi ka një arsye pse dëshiron të takohen me Leicester Cityn në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Qendërmbrojtësi i Monacos, Andrea Raggi dëshiron të takohen me Leicester Cityn në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Por, ai ka një arsye speciale për ballafaqimin me skuadrën kampione të Premierligës.

“Në çerekfinale dua të takohemi me Leicester Cityn për t’u hakmarrë për Ranierin”,deklaroi Raggi për “Radio Kiss Kiss”, përcjell “lajmi.net”.

“Ranieri më ka dërguar një mesazh të urimeve”, u shpreh ai, pas fitores së Monacos ndaj Manchester Cityt. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion