Dembele – Barcelona, konfirmohet lajmi i madh – Lajmi.net
Dembele – Barcelona, konfirmohet lajmi i madh
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliMerkatoSport 23:37, 4 August 2017
Ousmane Dembele i ka hapur rrugë transferimit te Barcelona.

Një ditë pas transferimit të Neymarit te PSG, ylli francez është parë si alternativa e duhur për ta zënë vendin e tij.

Rreth këtyre zërave, ka folur edhe vetë Dembele, duke thënë se të gjithë lojtarët do të donin të luanin për Barcelonën.

“I kam ato që janë shkruar në media dhe Barcelona është një klub i madh, të gjithë lojtarët do të donin të luanin në një klub si ai”, ka deklaruar Dembele./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO