De Biasi flet për rëndësinë që ka ndeshja me Italinë – Lajmi.net
De Biasi flet për rëndësinë që ka ndeshja me Italinë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 21:50, 25 November 2016
Gianni De Biasi mendon se ndaj Italisë do të jetë një sfidë tejet e vështirë, por shpreson se Shqipëria do të marrë rezultat pozitiv

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, nga Potenza në Itali ku u nderua me çmimin “Alfredo Mancinelli”, përsëriti edhe një herë se ndaj Italisë do të jetë një ndeshje e veçantë, sidomos për të.

Megjithatë, ai thotë se do të bëjë më të mirën për të marrë një rezultat sa më pozitiv.

“Sfida me Italinë më 24 mars në Palermo, do të jetë një ndeshje mjaft e veçantë për mua dhe pastaj është mjaft e rëndësishme për kualifikueset e Botërorit. Në këtë ndeshje ne do të përpiqemi të bëjmë më të mirë”, ka deklaruar De Biasi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble