David Moyes befason të gjithë me skuadrën e re – Lajmi.net
David Moyes befason të gjithë me skuadrën e re
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:14, 12 October 2017
David Moyes mund të rikthehet në zejen e trajnerit.

Ish trajnerin e Manchester United dhe Everton, tani mund ta shohim në bankinën e një kombëtare shumë të njohur.

Bëhet fjalë për kombëtaren e Skocisë.

Sipas ‘SkySports’, është vet Moyes që i është vet-ofruar Skocisë, e cila ka mbetur pa trajner pas largimit të Gordon Strachan, që dështoi ta kualifikoi në Kampionatin Botëror kombëtaren nga ishulli britanik.

Përndryshe Moyes së fundi ka drejtuar Sunderlandin, skuadër kjo e rënë një kategori më poshtë në futbollin anglez, në sezonin që lamë pas./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: David Moyes

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy