Coutinho në Barcelonë? Vjen reagimi i Gerrardit – Lajmi.net
Coutinho në Barcelonë? Vjen reagimi i Gerrardit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 10:44, 9 August 2017
Edhe Steven Gerrard ka folur për spekulimet e ditëve të fundit në lidhje me transferimin e Philippe Coutinhos te Barcelona.

Gerrard që tani drejton akademinë e Liverpoolit, ka thënë se për lojtarët e Amerikës së Jugut, kalimi te Barcelona është një ëndërr.

“Kalimin te Barcelona lojtarët nga Amerika e Jugut e kanë ëndërr. E kam përjetuar dy herë këtë, me Mascheranon dhe Suarezin”, deklaroi Gerrard.

“Është një situatë e vështirë për klubin, shpresoj që Coutinho të qëndrojë, pasi klubi dëshiron qëndrimin e tij”./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Steven Gerrard

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy