Conte konfirmon lajmin e keq për tifozët e Chelseas – Lajmi.net
Conte konfirmon lajmin e keq për tifozët e Chelseas
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:47, 12 January 2018
Antonio Conte mund të largohet nga posti i menaxherit në Chelsea.

Antonio Conte ka pranuar se mund të largohet nga posti i menaxherit në Chelsea.

“Gjithçka është e mundur. Kam edhe një vit në kontratë me këtë klub, por në futboll gjithçka është e mundur”, ka thënë Conte, transmeton Express.

Ai ka folur edhe për punën e trajnerit, duke e vlerësuar atë si shumë të vështirë.

“Puna jonë është shumë e vështirë sepse gjithçka mund të ndryshojë shumë shpejt”, ka shtuar ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO