Chiellini – Suarez, ja çfarë do të mbajë në gojë sulmuesi i Barcelonës (FOTO) – Lajmi.net
Chiellini – Suarez, ja çfarë do të mbajë në gojë sulmuesi i Barcelonës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:19, 18 March 2017
Artisti italian Valerio Marini ka pasqyruar me një karikaturë duelin e ardhshëm mes Giorgio Chiellinit dhe Luis Suarezit duke e paraqitur sulmuesin e Barcelonës me maskë në gojë për të mos e kafshuar prapë mbrojtësin e Juventusit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion