Chevrolet zbulon çmimin e modelit Camaro ZL1 1LE (Foto) – Lajmi.net
Chevrolet zbulon çmimin e modelit Camaro ZL1 1LE (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto 10:34, 18 May 2017
Chevrolet tashmë ka zbuluar çmimin për modelin e tij sportiv Camaro ZL1 1LE.

Camaro ZL1 1LE do të shitet me çmim prej 69, 995 dollarë dhe do të dal në treg në vitin 2018.

Ky model sportiv ka një motor 6.2-litërsh V8 që prodhon 650 kuaj-fuqi.

Megjithatë, modeli i ri ZL1 1LE do të jetë më i lirë se sa ai i vitit 2015, që në fillim kushtonte 75 mijë dollarë./Lajmi.net/

2018-chevrolet-camaro-zl1-1le-4-970x647-c 2018-chevrolet-camaro-zl1-1le-5-970x647-c

Fjalët kyçe: camaro zl1 1le, Chevrolet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball