Cheryshev driblon në mënyrë spektakolare dy mbrojtës të Arabisë dhe shënon, Rusia po fiton 2:0 – Lajmi.net
Cheryshev driblon në mënyrë spektakolare dy mbrojtës të Arabisë dhe shënon, Rusia po fiton 2:0
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:48, 14 June 2018
Denis Cheryshev ka realizuar një gol fantastik nga afërsia.

Rusia ka gjetur edhe golin e dytë ndaj Arabisë.

Denis Cheryshev ka realizuar një gol fantastik nga afërsia.

Ai dribloi dy mbrojtës kundërshtarë për mrekulli dhe realizoi për 2:0. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO