Lamtumirë PSG, Cavani kthehet në Serie A? – Lajmi.net
Lamtumirë PSG, Cavani kthehet në Serie A?
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:52, 14 February 2018
Juventus, Milan e Inter i janë vënë pas ish sulmuesit të Napolit, Edinson Cavani.

Edinson Cavani largohet nga Paris Saint-Germain?

Sulmuesi uruguain ka probleme me sulmuesin tjetër, Neymar që janë shfaqur shpeshherë gjatë këtij sezoni.

“Tuttosport” raporton se Juventus, Milan e Inter i janë vënë pas ish sulmuesit të Napolit, përcjell “lajmi.net”.

Por, Cavani spekulohet se kërkohet edhe në Premierligë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO