Bonucci dështoi ndaj Lazios, ja çfarë do të ndodhë në Europa League (FOTO) – Lajmi.net
Bonucci dështoi ndaj Lazios, ja çfarë do të ndodhë në Europa League (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:40, 11 September 2017
Leonardo Bonucci nuk e rrezikon vendin në ekipin e Milanit pas humbjes nga Lazio.

Leonardo Bonucci do të luajë prapë nga minuta e parë për Milanin në ndeshjen e parë të edicionit të ri në Europa League kundër Austrisë së Vjenës.

Kapiteni i “Rossonerëve” u kritikua për paraqitjen e dobët në humbjen 4:1 ndaj Lazios.

Bonucci do të luajë prapë nga fillimi në duelin e radhës duke formuar treshen e mbrojtjes së bashku me Zapata dhe Romagnoli. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Leonardo Bonucci, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble