“Bomba” e mesnatës: Alisson pranon ofertën e gjigantit evropian – Lajmi.net
“Bomba” e mesnatës: Alisson pranon ofertën e gjigantit evropian
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:40, 13 June 2018
Sipas "Mundo Deportivo", braziliani i ka thënë "po" Realit.

Alisson Becker ka pranuar ofertën e Real Madridit.

Ky është lajmi “bombë” që vjen nga Spanja, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Mundo Deportivo”, braziliani i ka thënë “po” Realit.

Tani mbetet të arrihet marrëveshja mes klubeve.

Verdhekuqët kërkojnë minimalisht 80 milionë euro, ndërsa Reali ofron 70 milionë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO