BMW M8 me tre forma të ndryshme – Lajmi.net
BMW M8 me tre forma të ndryshme
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 15:57, 26 April 2018
Në një botë që me sa duket nuk mund të mjaftohet kurrë me performancën e lartë të një makine, priten akoma edhe më tepër lajme mbi fuqinë e makinave, apo veçantitë ato ofrojnë.

Pronarët e BMW kanë lënë të kuptohet se modeli i ri M8 do të vijë në tre versione: coupe, gran coupe dhe kabriole.

E gjithashtu ajo çka mësohet deri tani është se versioni M8 i Serisë 8 do të jetë një “bishë” krejtësisht e ndryshme nga seritë 8 të rregullta.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO