Benzema zbulon problemin e madh që e kishte me Mourinhon – Lajmi.net
Benzema zbulon problemin e madh që e kishte me Mourinhon
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:43, 14 November 2017
Karim Benzema nuk ka pasur marrëdhënie të mirë me Jose Mourinhon.

Franezi e ka konfirmuar këtë në një intervistë për “Canal +”.

“Kur më krahasoi me një mace duke bërë shaka, aty fillova të ndihem i irrituar”, deklaroi Benzema, përcjellë “Lajmi.net”.

“Mendova se e bëri atë koment për të qeshur, por vazhdimisht më qëndronte në kokë dhe nuk ndihesha mirë”.

“I thashë atij se e respektoja si trajner, mirëpo respekti mes trajnerit dhe lojtarit duhet të jetë anasjelltas. Pas asaj nuk kishte shumë koment”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Jose Mourinho, Karim Benzema

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master