Bayerni i “troket” në derë Realit për këtë yll – Lajmi.net
Bayerni i “troket” në derë Realit për këtë yll
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoSport 20:31, 10 July 2017
Bayern Munich është skuadra e fundit që ka hyrë në garë për James Rodriguez.

Ylli kolumbian i Real Madridit po kërkohet edhe nga Bayern Munich.

Lajmi bëhet i ditur nga mediet spanjolle, që shkruajnë se kampionët e Bundesligës kanë fuqinë ekonomike për të përmbushur kërkesat e Real Madridit për 25 vjeçarin.

James po kërkohet edhe nga Manchester United dhe PSG./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown