Bayern – Mainz, rezultat befasues pas pjesës së parë – Lajmi.net
Bayern – Mainz, rezultat befasues pas pjesës së parë
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 16:15, 22 April 2017
Kriza e Bayern Munich po vazhdon edhe në Bundesligë.

Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve nga Real Madrid, skuadra e Carlo Ancelottit po mposhtet edhe në Bundesligë, ku pas pjesës së parë në ‘Alianz Arena’, po mundet 1:2 nga Mainz.

Krkic dhe Brosniski kanë shënuar për Mainzin, ndërsa golin e vetëm për Bayernin e shënoi Robben./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Bayern Munich, BundesLiga, Mainz

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion