Bayern-Dortmund, gol i papritur (VIDEO) – Lajmi.net
Bayern-Dortmund, gol i papritur (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 21:06, 26 April 2017
Marco Reus ka kaluar Dortmundin në epërsi ndaj Bayernit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Bayern Munchen, Marcu Reus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush