Bastoret ‘shpallin’ fituesin e Ligës së Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
Bastoret ‘shpallin’ fituesin e Ligës së Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:22, 16 March 2017
Bastoret më të mëdha evropiane favorizojnë Barcelonën për të triumfuar në Ligën e Kampionëve, përcjell "lajmi.net". Bayern Munich dhe Real Madrid kompletojnë tri pozitat e para, para Juventusit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2