Barcelona ia ofron Interit yllin e skuadrës (FOTO) – Lajmi.net
Barcelona ia ofron Interit yllin e skuadrës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 13:14, 17 July 2017
Arda Turan mund të transferohet në Serie A.

Sipas informacioneve të fundit të “Corriere dello Sport”, Barcelona ia ka ofruar Interit shërbimet e turkut.

Katalunasit nuk llogaritin më në ish-futbollistin e Atletico Madridit dhe po mundohen që ta shesin gjatë afatit kalimtar të verës, përcjellë “Lajmi.net”.

Turan shihet si zëvendësues ideal i Ivan Perisic, i cili është afër transferimit te Manchester United. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arda Turan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals