Atletico-Leverkusen, diçka e pabesueshme në notat e futbollistëve (FOTO) – Lajmi.net
Atletico-Leverkusen, diçka e pabesueshme në notat e futbollistëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 23:03, 15 March 2017
Mbrëmje portierësh. Jan Oblak ka qenë më i miri te Atletico Madridi, ndërsa Bernd Leno më i miri te Bayer Leverkuseni. Më poshtë i keni notat e futbollistëve.

cats

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball