Arsenal – Sunderland, shikojeni ku janë Xhaka e Mustafi (FOTO) – Lajmi.net
Arsenal – Sunderland, shikojeni ku janë Xhaka e Mustafi (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:02, 16 May 2017
Granit Xhaka e Shkodran Mustafi pritet të luajnë sërish në formacionin bazë të Arsenalit në duelin e ardhshëm kundër Sunderlandit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble