Ancelotti ia jep lajmin e madh Interit për Vidalin – Lajmi.net
Ancelotti ia jep lajmin e madh Interit për Vidalin
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:48, 26 July 2017
Carlo Ancelotti ka dëshpëruar Interin për mesfushorin Arturo Vidal.

Carlo Ancelotti ka paralajmëruar Interin se nuk do të mund ta transferojnë mesfushorin Arturo Vidal.

“Vidal do të qëndrojë me ne. Ju kam thënë që miqve të mi, Sabatinin dhe Spalletti, të harrojnë këtë lojtar”, ka deklaruar Ancelotti në konferencën për media.

Fjalët kyçe: Arturo Vidal, Bayern Munich, Inter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion