Albert Bunjaku e jep një lajm të madh për Besart Berishën – Lajmi.net
Albert Bunjaku e jep një lajm të madh për Besart Berishën
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 11:26, 20 March 2017
Albert Bunjaku po flet tani në konferencë për ndeshjen me Islandën.

“Nuk kam vendosur ende për formacionin, do të vendosim para ndeshjes”, deklaroi Bunjaku, përcjellë “lajmi.net”.

“Besart Berisha është një sulmues i madh. Ka shënuar shumë gola në një ligë të mirë si ajo e Australisë. Ai futbollist i ndihmon shumë ekipit sepse ka mentalitet fitues”.

“Nuhiun e përcjellim moti. Në skuadrën e tij luajnë 7 sulmues. Është efektiv”.

“Avdijaj? Një talent shumë premtues, që mund të na ndihmojë në të ardhmen”. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Albert Bunjaku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble