Aksident i tmerrshëm, shoferi fluturon nga dritarja e makinës – Lajmi.net
Aksident i tmerrshëm, shoferi fluturon nga dritarja e makinës
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 16:17, 12 June 2018
Një aksident i frikshëm i ka marrë jetën drejtuesit të një kamioni.

Ngjarja, e ngjashme si në skenat e filmave, ka ndodhur në një autostradë në Chonburi të Tajlandës.

Në momentin e aksidentit shoferi “fluturon” nga kamioni, pasi nuk kishte vendosur rripin e sigurisë.

Shoferi, i identifikuar Yuttapong Haëilee, 39 vjeç, humbi kontrollin e automjetit dhe makina e tij  u përplas në pengesën qendrore të autostradës.

Ekipet e shpëtimit arritën menjëherë në vend ngjarje dhe e dërguan Yuttapong në spital, por ai vdiq disa orë më vonë nga plagët e tij.

Shikoni pamjet, por kujdes pasi janë të rënda. /k.k/noa.al/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO