A e dini cilat skuadra kanë shënuar më së shumti gola me kokë? (FOTO) – Lajmi.net
A e dini cilat skuadra kanë shënuar më së shumti gola me kokë? (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliLiga e KampionëvePremier LeagueSerie ASport 19:22, 12 May 2017
Real Madrid është skuadra që ka shënuar më së shumti gola me kokë këtë edicion duke llogaritur pesë ligat më të forta të Evropës.

Me 27 gola të shënuara, ‘Mbretërit’ kryesojnë bindshëm me golat e shënuara me kokë, duke lënë pas Monacon me 16 gola.

Në vendin e tretë është Arsenal, me 16 gola.

E vendin e katërt me  nga 15 gola e mbajnë Torino, West Brom, Lazio dhe Real Sociedad./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals