ZYRTARE: Spanja gjen selektorin e ri – Lajmi.net
ZYRTARE: Spanja gjen selektorin e ri
Autori: Lajmi.net Sport 14:14, 13 June 2018
Spanja ka emëruar selektorin e ri pas shkarkimit të Julen Lopetegui.

Spanja ka gjetur përzgjedhësin e ri të përfaqësueses.

Në Botërorin që do të mbahet në Rusi, Spanja do të drejtohet nga Fernando Hierro.

Ish-mbrojtësi i Real Madridit zëvendëson Lopeteguin që besohet se u shkarkua pas emërimit si trajner i Realit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO