Zidane e vajton përsëri largimin e Ronaldos – Lajmi.net
Zidane e vajton përsëri largimin e Ronaldos
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 9:43, 16 April 2019
Zinedine Zidane ka folur për transferimet e reja që do të ndodhin në verë te Real Madrid.

Zinedine Zidane ka thënë se atyre nuk u duhen ndryshime të mëdha, por që do t’i bëjnë disa transferime.

Trajneri francez gjithashtu është përgjigjur edhe në pyetjen se a do të mund ta zëvendësojnë Crisitiano Ronaldon në verë.

“Problemi është se Cristianom Ronaldo nuk mund të zëvendësohet”, tha fillimisht Zidane, përcjell lajmi.net.

“Ai ka shkuar tashmë. Ne mund ta sjellim një lojtar tjetër, por nuk mund ta bëjë atë që e ka bërë Cristiano.”, ka shtuar më tej francezi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO