Zhegrova ka kohë për një kafe, takohet me Vedat Bajramin

Sulmuesi anësor i Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova është takuar sot gjatë mbrëmjes me finalistin e Big Brother, Vedat Bajrami. Zhegrova edhe pse sot gjatë ditës mbajti seancën stërvitore me ‘Dardanët’, kishte kohë të dilte për një kafe me idhullin e tij, Vedat Bajramin, shkruan Lajmi.net Vedati është një nga personat kyç që Edon Zhegrova…

Sport

21/03/2023 22:44

Sulmuesi anësor i Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova është takuar sot gjatë mbrëmjes me finalistin e Big Brother, Vedat Bajrami.

Zhegrova edhe pse sot gjatë ditës mbajti seancën stërvitore me ‘Dardanët’, kishte kohë të dilte për një kafe me idhullin e tij, Vedat Bajramin, shkruan Lajmi.net

Vedati është një nga personat kyç që Edon Zhegrova luan në skuadrën nga Franca, Lille.

Kujtojmë që Zhegrova është në listën e Giresse për dy ndeshjet e muajit mars ndaj Izraelit dhe Andorrës për para-kualifikim në Euro 2024./Lajmi.net/