Watford 0:1 Arsenal, vlerësimi i lojtarëve, Shkodran Mustafi më i miri – Lajmi.net
Watford 0:1 Arsenal, vlerësimi i lojtarëve, Shkodran Mustafi më i miri
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 23:23, 15 April 2019
Arsenal e ka mposhtur Watfordin në kuadër të përballjes së tyre në xhiron e 34-të.

Arsenal fitoi në udhëtim te Watfordi me rezultat minimal, 0:1.

Shkodran Mustafi ishte lojtari me paraqitjen më të mirë në ndeshje, gjersa mori notën, 7.7, raporton lajmi.net.

Parqitje të mirë kishte edhe Granit Xhaka, që mori vlerësimin, 7.3.

Nga ana tjetër, sulmuesi i Watfordit, Troy Deeney, ishte lojtari me paraqitjen më të dobët, ku mori vlerësimin 5.2, pasi u përjashtua nga ndeshja me karton të kuq qysh në minutën e 11’-të.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO