Video-lojërat më të mira të vitit 2018 që mund t’i shkarkoni “FREE” në Samsung dhe iPhone (Video) – Lajmi.net
Video-lojërat më të mira të vitit 2018 që mund t’i shkarkoni “FREE” në Samsung dhe iPhone (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 16:42, 10 July 2018
Teknologjia çdo ditë e më tepër është në avancim të vazhdueshëm dhe kjo sigurisht sikur po i bën dhe më të varur njerëzit.

Rrjetet sociale, fotografitë, komunikimi, njohja në distanca të largta, sigurisht janë disa nga avancimet që ka bërë teknologjia e që ne ndihemi shumë rehat me to, transmeton lajmi.net

Mirëpo, një pjesë tjetër e teknologjisë e sidomos e smartfonëve janë edhe video-lojërat të cilat kapin me vete miliona përdorues me orë të tëra.

Sigurisht, iOS dhe Android në faqet e tyre të shkarkimit të aplikacioneve kanë video-lojëra me dhe pa pagesë të cilat janë në dispozicion të përdoruesit kurdo që ai do t’i shkarkoj.

Në videon e mëposhtme, kemi sjellur për ju video-lojërat më interesante dhe më të pëlqyera të këtij viti në të dy sistemet operative qe funksionojnë në pothuajse të gjithë smartfonët dhe ato janë pa pagesë./Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO