Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Vëllai i Pablo Escobar i bën konkurrencë ‘Apple’ me lansim të telefonit të ri

15:17 | 6 Dhjetor 2019

Roberto Escobar, vëllai i mbretit të drogës Pablo Escobar, ka zbuluar një telefon të ri.

Vëllai i Pablos, ka hapur një luftë kundër kompanisë Apple me telefon të ri të mençur.

Roberto ka zbuluar telefonin e ri i cili paloset me një çmim të arsyeshëm rreth 349 dollarë, me ekrane 7.8 inç, i cili kthehet në një tablet dhe thuhet se është i pathyeshëm, raporton “Daily Mail”, transmeton lajmi.net.

Ai ka premtuar se ata që porosisin telefonin do t’iu dërgohet falas në të gjithë botën. /Lajmi.net/

Shikoni videon më poshtë ku prezsntohet telefoni nga Robert Escobar.