Turqi-Kroaci, a e keni pritur këtë rezultat?

Kroacia e ka filluar me fitore Kampionatin Evropian.

Sport

12/06/2016 16:53

Kroatët e kanë mposhtur në ndeshjen e parë Turqinë, me rezultat minimal 1:0.

Vendimtar ishte super-gol i yllit të Real Madridit, Luka Modric, në fund të pjesës së parë.

Dy skuadrat tjera të këtij grupi janë Spanja dhe Çakia.

http://www.dailymotion.com/video/x4ev37i_luka-modric-goal-hd-turkey-0-1-croatia-euro-2016_sport

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.