Tifozët e kritikojnë Benzeman, ja çfarë ka bërë Zidane – Lajmi.net
Tifozët e kritikojnë Benzeman, ja çfarë ka bërë Zidane
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:11, 9 March 2018
Karim Benzema është kritikuar shumë në periudhën e fundit.

Zinedine Zidane i ka dalë në mbrojtje sulmuesit të Real Madridit, Karim Benzema.

Ylli francez është kritikuar shumë në periudhën e fundit.

Por, ai vazhdon ta ketë mbështetjen e Zidane, përcjell “lajmi.net”.

“Nuk kam pse them nëse [kritikat ndaj Benzemas] janë të drejta apo padrejta”, ka thënë Zidane në një konferencë për media të premten.

“Mua më intereson puna që ai bën. Do të më pëlqente sikur të shënonte sepse kishte raste, por atë që e bëri e bëri shumë mirë për ekipin. Nuk kam pse ta bind asnjëri. Ka njerëz që e njohin futbollin dhe e dinë se Karim është shumë i mirë”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO