Taulanti tregon pse reagoi ashpër pas zëvendësimit (VIDEO)

18:59 | 11 Qershor 2016

Taulant Xhaka ka thënë se ishte i mërzitur pse u zëvendësua, andaj edhe reagoi ashpër.

Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Taulant Xhaka, nuk ishte aspak i kënaqur me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Zvicrës.

Këtë ai e shprehu në momentin e zëvendësimit, duke reaguar me nervozë.

“U mërzita që u zëvendësova, por ky ishte vendimi i trajnerit që kërkonte të luante në mënyrë më ofensive”, ka deklaruar Taulanti.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.