Solari e tepron me deklaratën e tij para ndeshjes së Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
Solari e tepron me deklaratën e tij para ndeshjes së Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:59, 11 February 2019
Santiago Solari duket se nuk është me këmbë në tokë para rikthimit të Ligës së Kampionëve.

Santiago Solari ka thënë se Real Madridi është favorit për ta fituar Ligën e Kampionëve për të katërtën herë me radhe.

Trajneri argjentinas ka thënë se për skuadrën spanjolle nuk është asgjë e pamundur.

“Asgjë nuk është e pamundur për Real Madridin”, tha Solari, përcjell lajmi.net.

“Real Madrid mund ta fitojë Ligën e Kampionëve për të katërtën herë me radhë.

“Ne e njohim shumë mirë Ajaxin, andaj jemi të përgatitur për gjithçka.”, ka vazhduar më tej argjentinasi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO