Simeone ka një lajm të keq për Barcelonën – Lajmi.net
Simeone ka një lajm të keq për Barcelonën
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:15, 17 May 2018
-63c7-51c5-a68b-0d9eb21c9533-3155437
Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone ka dëshpëruar tifozët e Barcelonës.

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone beson se Antoine Griezmann do ta ketë më të lehtë vazhdimin e qëndrimit në klub, pas triumfit në Europa League.

Barcelona ka shfaqur interesim për blerjen e sulmuesit francez, gjatë afatit kalimtar të verës.

Por, Simeone beson se tani ekzistojnë rrethana që mund të përcillen me qëndrimin e Griezmannit në Wanda Metropolitano, përcjell “lajmi.net”.

“Këto janë situata që e afrojnë Griezmannin tek qëndrimi i mëtutjeshëm në Atletico Madrid”, deklaroi Simeone pas finales në Europa League ndaj Olympique Marseille. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO