Rrahen keq mes vete dy femra në Prizren, të dyja përfundojnë në spital

Një rrahje e rëndë ka ndodhur mes dy vajzave në Prizren. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në rrugën Ersan Mazreku, shkruan lajmi.net. Të njëjtat pas përleshjes kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në spital. Me vendim të prokurorit, rasti  procedohet në procedurë të rregullt. /Lajmi.net/

Lajme

14/08/2022 11:26

Një rrahje e rëndë ka ndodhur mes dy vajzave në Prizren.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në rrugën Ersan Mazreku, shkruan lajmi.net.

Të njëjtat pas përleshjes kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në spital.

Me vendim të prokurorit, rasti  procedohet në procedurë të rregullt. /Lajmi.net/