Ronaldo ‘largon’ yllin e madh nga Juventus – Lajmi.net
Ronaldo ‘largon’ yllin e madh nga Juventus
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:18, 11 July 2018
Juventus do ta shesë një yll të madh pas ardhjes së Cristiano Ronaldos.

Ardhja e Cristiano Ronaldos në Juventus, do të ketë pasoja te skuadra nga Torino.

Përkundër gëzimit të madh për blerjen e tij nga Real Madrid, tifozët e “Bianconerëve” janë nën ethe për të mësuar se kush do të nxirret në shitje, për të përmirësuar bilancin financiar pas një investimi të madh për angazhimin e Ronaldos.

“Premium Sport” raporton se Gonzalo Higuain do të nxirret në shitje, gjatë këtij afati kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Higuain spekulohet se mund të transferohet në Chelsea, nëse Maurizio Sarri emërohet menaxher i ri i “Blues”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO