Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Roma dhe Man Utd afër finalizimit të marrëveshjes për Smalling

11:16 | 12 Korrik 2020

Chris Smalling mund të mbetet në ‘Stadio Olimpico’.

Qendërmbrojtësi anglez, Chris Smalling, ka kënaqur bordin drejtues të Romës me paraqitjet e tij këtë sezon kur luajti si i huazuar.

Smalling është dëshira primare e Romës për merkaton e verës dhe ata janë gati të arrijnë marrëveshje me United.

Raportime të ‘Express’ bëjnë të ditur finalizmi i marrëveshjes është afër, madje tashmë është folur edhe për çmimin, transmeton lajmi.net.

Roma pritet të mbushin arkat e Manchester United me 17 milionë funte.

Kujtojmë se edhe dëshira e Chris Smalling është që të mbetet me skuadrën e Romës. /Lajmi.net/