RB Leipzig – Bayern Munich, formacionet zyrtare – Lajmi.net
RB Leipzig – Bayern Munich, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:28, 18 March 2018
RB Leipzig dhe Bayern Munich sot zhvillojnë derbin e javës së 27-të në Bundesligën gjermane.

Ndeshja mes RB Leipzig dhe Bayern Munich, fillon nga ora 18:00.

Tashmë të dy skuadrat kanë bërë zyrtare formacionet startuese.

Franck Ribery dhe Robert Lewandoski janë lënë në bankën rezervë, ndërsa më poshtë keni formacionet zyrtare:

Leipzig: Gulacsi; Laimer, Konaté, Upamecano, Ilsanker; Demme, Keita; Sabitzer, Kampl, Bruma; Poulsen.

Bayern: Alaba, Hummels, Sule, Kimmich; Rudy, Vidal; Bernat, James, Muller; Wagner.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO