Raiola niset për Barcelonë, objektivi shitja e Verrattit – Lajmi.net
Raiola niset për Barcelonë, objektivi shitja e Verrattit
Autori: Lajmi.net La LigaSport 12:39, 11 July 2018
Paris Saint-Germain është i detyruar të shesë futbollistë që e lehtëson largimin e mesfushorit, Marco Verratti.

Mino Raiola planifikon udhëtimin në Barcelonë për të negociuar shitjen e klientit të tij, mesfushorit të Paris Saint-Germain, Marco Verratti te skuadra katalane.

Mediat italiane raportojnë se Verratti është sërish objektiv i Barcelonës, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Paris Saint-Germain është i detyruar të shesë futbollistë për të respektuar rregullat e Fair Playt Financiar, përcjell “lajmi.net”.

Së bashku me Verrattin, objektiv i Barcelonës është përmendur edhe Adrien Rabiot. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO